شرکت رُز+کریگر RK Rose+Krieger GmbH، تولید‌کننده قطعات استاندارد و ارائه‌دهنده راه‌کارهاى ایده‌آل براى محدوده وسیعى از صنایع مى‌باشد. طیف وسیع محصولات، کیفیت، ترکیب‌پذیرى و رقابت‌پذیرى، محصولات این شرکت را در بازار منحصربه‌فرد کرده است.
شرکت بوریا، به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت RK Rose+Krieger ارائه‌دهنده محصولات این شرکت و مجری پروژه‌های اتوماسیون صنعتی در ایران است.

طراحى صنعتی مدولار
طیف منحصربه‌فرد محصولات، امکانات نامحدودى را پیش روى مشتریان قرار مى‌دهد و این مرتبط با شعار RK مبنى بر «همه از یک منبع» مى‌باشد. این شعار، نه تنها شامل محصولات ارائه‌شده توسط این شرکت است، بلکه دربرگیرنده خدمات، مساعدت و پشتیبانى مشتریان نیز مى‌باشد.

اتصالات لوله‌اى (تیوبى)
با استفاده از این اتصالات، مونتاژ لوله‌هاى آلومینیومى و یا استیل به‌آسانى و بدون نیاز به جوشکارى و دیگر روش‌هاى سنتى صورت مى‌گیرد. با استفاده از اجزا و قطعات پلاستیکى، آلومینیومى، استیل و استیل ضدزنگ این دسته از محصولات، هر نوع اتصال ممکن و قابل‌تصورى را مى‌توان طراحى و در کمترین زمان پیاده‌سازى نمود.

پروفیل‌هاى آلومینیومى بلوکان
این دسته، شامل طیف وسیعى از پروفیل‌هاى آلومینیومى (با بیش از 110 نوع سطح مقطع در اشکال مختلف) است که براى ساخت اسکلت سازه‌ها و ارائه راه‌کارهاى مناسب و سریع جهت اتوماسیون صنعتى مورد استفاده قرار مى‌گیرند. با استفاده از فن‌آورى منحصربه‌فرد در انواع اتصالات طراحى‌شده برای مجموعه این پروفیل‌ها، دیگر نیازى به ماشین‌کارى‌هاى متدوال، مانند سوراخ‌کارى، جوشکارى و غیره نخواهد بود.

سیستم‌هاى حرکت خطى
ین سری، شامل انواع محورهاى خطى ساخته‌شده از پروفیل‌هاى آلومینیومى، شفت‌های استیل یا استیل ضدزنگ، به‌همراه راهنماهاى لغزشى و غلتشى است که حرکت آنها توسط اسپیندل، بال اسکرو، تسمه تایمینگ یا ‌دندانه و شانه ایجاد مى‌شود. بسیارى از این سیستم‌ها، به تنظیمات پیچیده‌ نیاز نداشته و با دقت بسیار بالا و در کوتاه‌ترین زمان قابل نصب و بهره‌برداری هستند.

عملگرهاى خطى و بالابرها
این دسته از محصولات به‌عنوان جایگزینى براى محرک‌هاى پنوماتیک و هیدرولیک محسوب مى‌شوند. المان‌های بالابر، بسته به نیاز ارگونومیک در ایستگاه‌هاى خطوط تولید، میز و صندلی‌های ارگونومیک و غیره مورد استفاده قرار مى‌گیرند. بالابرها، به دلیل عدم نیاز به دانش الکترومکانیکى و نیز امکان ترکیب چندین ابزار و سنکرون کردن چندجانبه، امکان کاربردهاى متنوعی را فراهم مى‌کنند.

سیستم تسمه‌نقاله ایزی‌لینک
سیستم تسمه‌نقاله ایزی‌لینک، براى جابجایى‌ اجزا و قطعات کارى و حامل‌هاى آنها کاربرد دارد. این سازه مدولار، راه‌کارهاى متنوع و کاملاً دقیقى را برای کاربرد‌های گوناگون ارائه مى‌کند.

مدیریت پروژه
کارشناسان دفتر قراردادهاى فنى RK، با مهارت تمام نیازهاى مشتریان و راه‌کارهاى بهینه متناسب را یافته و با درنظرگرفتن معیارهاى اقتصادى و فنى به آنها جامه عمل مى‌پوشانند.

نگاهی به کاربردهای متعدد محصولات رُز+کریگر...