آقاى رضا حمیدى، مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره فرش مشهد
«درکنار راه‌کارهاى پیشرفته‌اى که شرکت بوریا ارائه مى‌دهد، پشتیبانى، آموزش، ارائه خدمات به مشترى و انعطاف‌پذیرى در توابع جدید متناسب با نیاز مشتریان، سبب جلب اعتماد ما به بوریا می‌گردند.»

آقاى زکى‌پور، مدیر فروش ستاره کویر
«ما احتیاج به ابزارى داریم تا بتوانیم نتیجه نهایى دکوراسیون موردنظر را به مشترى ارائه کنیم. در این زمینه، نرم‌افزار استودیو فرش و کاتالوگ الکترونیکى بوریا ما را یاری کرده‌اند.»

آقاى همایون فرهادیان
«ما از راه‌کارهاى بسیارى در زمینه طراحى مدرن استفاده کرده‌ایم، لیکن تنها نرم‌افزارى که توانسته است پاسخگوى احتیاجات خاص ما در زمینه فرش دستباف و قالى باشد، نرم‌افزار طراحى فرش بوریا بوده است.»

آقای Mehmet Çinar، مدیرعامل Çinar Hali
«شرکت Çinar Hali از نرم‌افزار طراحى فرش بوریا در زمینه تولید فرش‌هایى که هریک به‌تنهایى جلوه‌اى از هنر مى‌باشند، استفاده مى‌کند. ما نه تنها به دلیل پشتیبانى این نرم‌افزار، بلکه به‌خاطر به‌روزشدن مداوم آن و پاسخگویى سریع به سؤالات و مسائل مشتریان، استفاده از این ابزار را توصیه مى‌کنیم.»

آقای Izak Eskinazi، مدیرعامل Golden Carpet
«نرم‌افزار طراحى فرش بوریا، با برخورداری از ویژگی‌های خاص خود، گروه طراحى ما را پشتیبانى کرده و آنها را قادر مى‌سازد تا طرح‌هاى کلاسیک را با جزئیات بیشتر و رنگ‌بندى‌های بسیار لطیف خلق کنند. ما خشنودى خود را از محصولات بوریا اعلام می‌داریم.»

آقاى Fahrettin Kayipmaz، مدیرعامل Sumer Carpet
«در Sumer Carpet، برای تولید فرش، از طرح‌هاى موجود در آرشیوى که حاوی ۴۸۵٠ طرح ترکى اصیل مى‌باشد، استفاده مى‌شود. طرح‌هاى ما شامل سبک‌هاى هم سنتى و هم مدرن مى‌باشد. این طرح‌ها تا قبل از سال ۲٠٠۵ میلادى که نرم‌افزار طراحى فرش بوریا خریدارى شد، با استفاده از نرم‌افزارهاى معمولى توسط طراحان ما ایجاد مى‌شدند. به کمک این نرم‌افزار ما قادر هستیم طرح‌هاى فرش را سریع‌تر و آسان‌تر طراحى نماییم.»

آقاى قاسم نجفى، عضو هیأت مدیره شرکت فرش ساوین
«آنچه بوریا را از دیگر شرکت‌هاى مشابه متمایز مى‌کند، خدماتى است که به مشتریان ارائه مى‌دهد. برگزاری جلسات آموزشى برای کاربران، برگ برنده محصولات پیشرفته‌ بوریا مى‌باشد.»

آقاى حکیمى، مدیرعامل فرش سهند
«فرش سهند با بوریا تنها به‌عنوان یک شرکت پیش‌گام در در زمینه تکنولوژى نرم‌افزارهاى طراحى رایانه‌اى همکارى نمى‌کند، بلکه معمولاً با ارائه نظرات خود، به یافتن راه‌کارها کمک مى‌نماید. به همین دلیل ما به بوریا، به ‌عنوان یک منبع مطمئن در زمینه ارائه فن‌آوری‌های جدید مى‌نگریم.»

آقاى حسین عطاران، مدیرعامل فرش Heritage
«به‌عنوان یک مشترى، باید اقرار نمایم که بوریا از ابتدا در کنار ما بوده و ما خشنود هستیم که بوریا نخستین انتخاب ما بوده است.»

آقاى Erhan، مدیرعامل Han Hali
«امروزه طرح‌هاى فرش Han Hali، توسط نرم‌افزار طراحى فرش جامع بوریا ایجاد می‌شوند، که نرم‌افزار کاملى بوده و قابلیت انجام سریع‌تر و آسان‌تر کار را فراهم مى‌نماید.»